Autor Wątek: Przeprosiny dla całej ekipy i serwera  (Przeczytany 876 razy)

glendale

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Przeprosiny dla całej ekipy i serwera
« dnia: Lipiec 15, 2015, 18:39:51 »
Cześć, To ja Glendale, oficjalnie postanowiłem was przeprosić z awantury w 2015-07-15

Przeprosiny okazę tą oto piosenką od Five Nights At Freddys, zadam ją na koniec. Lecz teraz muszę zająć się wami, nie wiem jak się odwdzięczyć
To zależy od was, przyjmijcie, pozdrawiam gorąco. I z góry dziękuje, Nie miałem dotychczas kar, więc pomyślałem że przyda się to na ogólną dyskusje, proszę przyjmijcie przeprosiny, Przepraszam za to co wyrządziłęm TheViciX,Gimperowi, i wielu innym graczy.



Pora na piosenke XD

Here's A Little Story ' Bout a man named Mike. He's Worked a job as Secutity  We Worked all night I Called him up With a lil'l advace About Them bad robot animals They dont play nice Use The Cameras close the doors ! Or Else you'll go to Heaven !!! Like ,,The Bit Of 87" When They bite you lobe And you braian spills out The Scary robot somethimes make me scream & shout

Ref:

FIVE NIGHTS AT FREDDYS ! PLEASE LET ME SURVIVE FIVE NIGHTS !!!

FIVE NIGHTS AT FREDDYS!
ENDLLES ANIMATRONITCS FRIGHTS!
FIVE NIGHTS ! DYM LIGHTS !!! OOOU HELP ME SURVIVE OOOOEEEJ!!! FIVE NIGHTS DYM LIGHTS, NO SLEEP THEY CREEP !!!

Mam nadzieje że się podobało, z góry pozdrawiam gorąco ekipe serwera, mógłbym się przydać jako moderator jak uż tutaj NoLifem zostane !  :D

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wataha-zlotych-klow pack-of-black-and-white mixblackcity quiero stadoaraba